Наймолодшій дитині лише півтора року
У Звягелі поліція розслідує масове харчове отруєння. До лікарні потрапили восьмеро людей, серед них — шестеро дітей віком від 1,5 до 17 років.
Про це повідомили у Звягельському районному відділі поліції та Житомирській обласній прокуратурі.
За даними правоохоронців, 22 червня до медичного закладу госпіталізували вісьмох жителів Звягеля з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція». Серед пацієнтів — шестеро дітей та двоє дорослих.
Попередньо встановлено, що всі вони харчувалися в одному із закладів громадського харчування міста. У прокуратурі уточнили, що йдеться про вживання фастфуду.
Пацієнтів доставили до інфекційного відділення КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня».
Слідчі Звягельського районного відділу поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.
Наразі правоохоронці встановлюють причини та обставини отруєння, а також осіб, які могли бути відповідальними за можливі порушення санітарно-епідеміологічних вимог.

