Невідомі медики звинувачують конкурсну комісію в змові: «Кандидатку використали втемну»

Текст звернення викладено від імені «небайдужих медиків», які не називають себе публічно, але заявляють, що більше не можуть мовчати

«Група медиків із різних установ Малина» опублікувала заяву у Facebook, в якій звинуватила конкурсну комісію у «зрежисованій перемозі» кандидатки, яка, за їхніми словами, не відповідала вимогам до стажу і подала документи з порушенням процедури.

Текст звернення викладено від імені «небайдужих медиків», які не називають себе публічно, але заявляють, що більше не можуть мовчати. У дописі також згадується депутатка Верховної Ради Тетяна Грищенко як особа, що підтримує позицію авторів.

У заяві йдеться, що до складу конкурсної комісії увійшли особи з потенційними конфліктами інтересів — працівники приватних структур та підлеглі нинішнього керівництва. Автори звернення вважають, що комісія «протягнула» потрібну кандидатуру, попри невідповідність вимогам та порушення процедури подачі документів.

Медики також стверджують, що навколо конкурсу була запущена інформаційна кампанія, яка намагається перекласти відповідальність за зрив конкурсу на міську раду. «Це — маніпуляція», — йдеться у зверненні. За їх словами, саме комісія, а не влада, скасувала рішення через порушення.

У дописі також наводиться позиція неназваного члена виконкому, який нібито охарактеризував ситуацію як «червоною пастою по живих людях» і підтвердив, що комісія діяла непрозоро. Автори запевняють, що не мають претензій до самої кандидатки, однак вважають, що її використали у змові для встановлення контролю над лікарнею.

У заяві висунуто низку вимог: провести розслідування дій комісії, перевірити можливі зв’язки між кандидаткою та членами комісії, а також створити нову незалежну комісію без конфліктів інтересів. «Ми — лікарі, і ми не граємо в політику», — підсумовують автори.

Слід зважати: анонімність таких заяв — це завжди ризик. За узагальненим підписом «небайдужі медики» може стояти як група фахівців, так і окремі зацікавлені особи. Без відкритості та відповідальності будь-які звинувачення можуть перетворитися на інструмент для власних ігор.

Водночас нагадаємо, що комісія себе не призначає — це рішення Малинської міської ради. Очевидним мотивом допису, є спроба виправдати владу, та перекласти негаразди на членів комісії.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини