У Малині відбувся чемпіонат із пляжного волейболу: драйв, командний дух і спекотні баталії на піску

Запекла гра, сонце, команда поруч — саме так у Малині пройшли волейбольні змагання сезону

У суботу, 12 липня, на березі водосховища в районі міської лікарні відбувся Відкритий чемпіонат Малинської громади з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд 2025 року.

Про це написали у фейсбуці Малинської міськради.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 11 команд. Грали під сонцем, у ритмі літа й з неабияким азартом — емоції не вщухали до останньої подачі.

У жіночому турнірі переможницями стала команда «Сміхотулічки» (Марія Марчук і Діана Білюк), срібло вибороли «Наймані рабині» (Анна Пилипенко і Вікторія Гаращук), бронзу — «Мардучкі» (Софія Гуля і Євгенія Голотюк).

Серед чоловіків першість здобули «Міграція» (Влад Ковальчук і Артем Колесніченко), друге місце посіла команда «5 ліцей» (Нікіта Святоцький і Ілля Лукашенко), третє — «Яблунівка» (Сергій Онищенко і Микола Дубас).

Призери отримали грамоти, медалі та волейбольні м’ячі. А головне — задоволення від гри й підтримки вболівальників.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини