Втрата, майбутнє «Калюжі» і сумнівна сесія: про що говорив Малин цього тижня

Коротко про найголовніші новини з Малина та околиць за останні сім днів

Тиждень сколихнув Малин важкою втратою – 12 вересня на сході загинув наш земляк, 27-річний Артур Голуб. У вантажівку, якою він керував, влучила протитанкова ракета, яку запустили російські найманці. Загиблий був бійцем 503-ого Окремого батальйону морської піхоти. Хоронили Артура у вівторок, 14 вересня. Світла пам’ять Герою!

Детальніше тут.

На другий день після похорону Артура Голуба, 15 вересня, малинські депутати зібрались на позачергову сесію. Міські обранці засідали, щоб уважити пам’ять загиблого земляка і збільшити допомогу на поховання Героїв, але принагідно «протягнули» ще кілька бюджетних та кадрових рішень.

Детальніше про увесь цинізм ситуації тут.

Президент малинського спортивного клубу «Оазис» Василь Степаненко отримав нагороду від керівництва області. Василь Степаненко – єдиний представник спортивної громадськості Малинщини, якого відзначили.

Детальніше тут.

ТОВ «БМ Граніт-У», яке планує видобувати граніт на місці «Калюжі», звернулось до суду з вимогою скасувати припис на заборону робіт. Житомирський окружний не скасував припис, проте тимчасово його зупинив.

Що це означає і детальніше – тут.

У Малині почала працювати цілодобова мийка самообслуговування, де можна помити авто за 40 грн. До ваших послуг: вода під тиском; тепла вода; вода + шампунь; піна; віск; осмос (очищена вода); нано-піна. Як пояснюють спеціалісти, нано-піна більш концентрована, краще відмиває, а ще – приємний бонус – вона рожевого кольору. Тому, якщо хочете влаштувати своїй автівці «пінну вечірку», вам точно сюди.

Детальніше – тут.

У суботу, 18 вересня, Малин відзначає День міста і 1130 років з дня заснування. Ввечері для малинців «небо заплаче грозами» і зі сцени виступить Віталій Козловський. Ближче до опівночі буде феєрверк та дискотека.

Детальніше тут.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини