БУДМАЙДАН у Малині запрошує на роботу продавця-консультанта

Пропонують достойні умови праці, кар’єрний ріст та бонуси за гарні результати

Будівельний магазин «БУДМАЙДАН» у Малині запрошує у свою команду продавця-консультанта. Магазин працює за адресою: м. Малин, вулиця Грушевського, 1а.

Розглянути вакансію пропонують енергійним, кмітливим, уважним та комунікабельним претендентам, віком від 23 до 55 років. Бажано мати досвід роботи у сфері торгівлі. Також важливими є навички володіння ПК, освіта — середня-спеціальна або вища.

Серед переваг: робота в центрі міста, офіційне працевлаштування, навчання працівників, комфортні умови праці (спецодяг літній та зимній, їдальня, душова кімната), можливість кар’єрного зростання, дружній колектив та безкоштовні каву та чай.

Графік – 5 днів робочих, 2 дні вихідних.  В обов’язки входить продаж товарів, прийом товарів від постачальників та проведення інвентаризацій у магазині.

Пропонують 12 000 – 15 000 грн зарплатні «плюс» бонуси за результатами роботи.

Якщо зацікавила вакансія, телефонуйте за номером: 0675378760.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини