700 подарунків та розваги з Фіксиками: Сергій Диняк влаштував новорічне свято для дітей з Малинщини

Дітей запросили на інтерактивну виставу «Фікси Шоу», пригощали солодощами та робили  їм фото на згадку біля святкових декорацій

З нагоди 25-річчя ТОВ «Юнігран» гендиректор компанії та депутат Житомирської облради від «Нашого Краю» Сергій Диняк влаштував новорічні розваги для дітей громади. На свято прийшли близько 700 діток працівників «Юніграну» та маленьких мешканців сіл Малинщини.

Для малечі підготували справжню новорічну казку – інтерактивну виставу від творців мультфільму «Фікси Шоу».  Під час події дітки були зачаровані героями улюблених мультфільмів, які так неочікувано ожили та з якими вони могли познайомитися та погратися.

Інтерактивна вистава від творців мультфільму “Фікси Шоу!” Житомирської театральної студії

А щоб ще більше потішити наших найменших жителів, їм подарували солодкі подарунки, які їм нагадуватимуть про дивовижне дійство.

«Стало приємною традицією щорічно розважати дітей святковою виставою та солодощами, вони мають відчувати свято, адже саме діти по-справжньому вірять в казкові дива. І тому мені приємно дарувати їм гарний настрій та позитивні емоції. Діти це – це наше майбутнє, нехай їхнє дитинство буде радісним», – зазначив Сергій Диняк.

Фото на згадку з улюбленими персонажами
Діти щасливі та радісні, бо отримали море позитивних емоцій

З купою вражень та позитивних емоцій учасники свята після вистави поспішали зробити кілька фото на пам’ять біля яскравої фотозони. І звісно ж – сфотографуватися з улюбленими Сімкою, Ноликом та Ігреком.

700 дітей отримали подарунки
До заходу долучилися дітки працівників компанії, а також малеча із сіл Малинщини
ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини