Майже половина дошкільнят Малинщини досі в евакуації

За кордоном наразі третина майбутніх учнів

У Малині обговорили поточні проблеми місцевої освіти в умовах війни. Зокрема, ситуацію із цьогорічними першокласниками. За останніми підрахунками, лише половина дітей фізично вдома. Усі інші – за кордоном або в інших містах України.

Про це повідомила пресслужба Малинської міської ради.

«На нараді з керівниками дошкільних установ, яка відбулася учора, 25 травня, обговорено питання роботи дошкільної сфери у літній період та плани на наступний навчальний рік. Щодо наявності дошкільнят у громаді, статистика наступна: 49% – знаходяться у громаді, 33% – за кордоном, 15% – в Україні та з 3% батьків відсутній телефонний зв’язок», – повідомили у мерії.

З важливо також, що з 1 червня працівники усіх закладів, окрім ЦРД «Сонечко», йдуть у відпустку.

«Подальша робота садочків залежить від ситуації в країні та можливості забезпечити максимальний захист життя дітей під час повітряної тривоги. Це означає обов’язкову наявність відповідного приміщення для укриття», – кажуть освітяни.

Навчальний рік цього року закінчиться 7 червня. Після цього випускники отримають документи про освіту.

Нагадаємо, що через війну у громаді від військової агресії постраждало майже десять приміщень шкіл. Зокрема, під час останніх ракетних нальотів постраждала п’ята школа.

 У мерії кажуть, що всі вони потребують різного ремонту. Це і заміна вікон, і ремонт дахів, іншого. Наразі всі потреби заактовано. Також подано потребу у кількості ноутбуків для вчителів вищезазначених закладів. Держава планує забезпечити їх цим обладнанням.

Раніше директорка Малинської школи №2 Ольга Фурманська розповіла, що у місті почали навчатися переселенці з Київщини та півдня.

Тоді вона також зазначила, що заробітна плата педагогам виплачується за умовами дистанційної роботи, за тарифікацію. Такі працівники, які не зі своєї вини, а через особливості своєї професії не можуть виконувати роботу – як от бібліотекар, педагог-організатор тощо – отримують 2/3 від свого окладу.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини