Зокрема, йдеться про дороги й Коростенського району
Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА завершив тендерні процедури та обрав компанії, які здійснюватимуть роботи з утримання обласних доріг загального користування, протяжністю 6941,5 кілометра.
У системі електронних закупівель «Прозорро» оприлюднили інформацію про намір укласти договори за результатами проведення тендеру за двома лотами, пише Житомир.інфо.
Лот 1. Участь у тендері на утримання доріг у Коростенському та Звягельському районах взяли участь дві компанії: «Автомагістраль» та «Будальянс Груп». Остання запропонувала найнижчу ціну – 220 мільйонів гривень, що на 124 мільйони гривень менше початкової очікуваної вартості.
19 липня департамент повідомив про свій намір укласти договір з компанією «Будальянс Груп», яка запропонувала ціну на 40% нижчу за початкову.
Лот 2. Початкова вартість утримання доріг у Житомирському та Бердичівському районах оцінювалася у 384 мільйони гривень. Однак завдяки конкуренції між компаніями «Ростдорстрой» та «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка запропонувала найнижчу ціну в 268 мільйонів гривень, також вдалося суттєво заощадити бюджетні кошти.
22 липня замовник оприлюднив повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», пропозиція якого менше очікуваної вартості на 115 млн 741 тис. 457,39 грн (майже 30%).
Завдяки результатам тендерів, вартість утримання доріг Житомирської області до червня 2025 року буде на 240 мільйонів гривень меншою, ніж очікувалось спочатку. Таким чином, сумарні витрати на підтримку доріг у належному стані становитимуть 488 мільйонів гривень.
Експлуатаційне утримання доріг – це комплекс робіт, спрямованих на підтримку доріг у робочому стані. Це охоплює поточний ремонт дорожнього покриття (ліквідацію тріщин, ям), заміну пошкоджених дорожніх знаків та огорож, очищення проїжджої частини від снігу та льоду взимку, а також інші заходи, необхідні для забезпечення безпеки дорожнього руху.
Читайте також: За тендер на ремонт проспекту Машинобудівників у Малині змагалися шість підприємств