Чиновник Пенсійного фонду Житомирщини з річною зарплатою 320 тис. грн купив авто за 620 тисяч

Валерій Ковальов придбав новеньку Toyota, вартість якої майже вдвічі перевищує його тогорічну зарплату

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Валерій Ковальов купив в автосалоні нову Toyota, яка коштує, як дві його річні зарплати.  

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на декларацію чиновника.

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Ковальов оприлюднив 1 грудня. Зазначається, що 27 листопада 2021 року начальник управління став власником автомобіля Toyota Yaris Hybrid 2021 р.в., який за 617 тис. 270 грн купив у житомирського ТОВ «Стар-Кар». При цьому жодної інформацію про кредит чи продане майно, він не оприлюднив.

Водночас у декларації за 2020 рік вказано, що річна зарплата Валерія Ковальова становила 319 тис. 054 грн, дружина, яка теж працює в ГУ ПФУ, отримала за рік 160 тис. 384 грн зарплати, 25 тис. грн спадщини та 1292 грн матеріальної допомоги. Готівку та кошти на банківських рахунках родина не декларує.

Як писав раніше MALYN.MEDIA, директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна 15 листопада 2021 року купила автомобіль Suzuki New SX4 2021 р.в. вартістю 531 тис. грн. Річна зарплата чиновниці практично дорівнює сумі автомобіля 554 тис. 451 грн. До слова, вона також не декларувала продаж майна чи кредити.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини